Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bogusławice

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

1 299 000 zł181,12 m² 7 172,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*** lokalizacja, która łączy spokój I ciszę zielonej okolicy Z szybkim dojazdem do oleśnicy I wrocławia *** *** dom, który zapewni komfort twojej rodzinie *** *** ogród, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Bogusławice

Bogusławice,wielkopolskie

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 12 arów w powiecie kolskim, gmina Babiak, obręb Bogusławice. Działki wyodrębnione z działki o numerze 253/4. Do działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

550 000 zł6 400 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

? grunty orne, uchwalone Studium uwarunkowań kierunków zagospodarowania przestrzennego. Media - przyłącza wody, prądu na działce, brak gazu i kanalizacji, telekomunikacja w drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł3 200 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 32 arów w powiecie kolskim, gmina Babiak, obręb Bogusławice o numerze 228/1. Do działki zostały wydane warunki zabudowy (zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom bliźniak Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

950 000 zł199 m² 4 773,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Dom bliźniak na sprzedaż Bogusławice k. Oleśnicy dwa niezależne wejścia możliwość zamieszkania dwóch rodzin idealny również pod inwestycję (wykończenie jednej strony i dalsza sprzedaż).

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Główna

Bogusławice,dolnośląskie

799 999 zł11 552 m² 69,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt blisko południowych granic Wrocławia, świetnie skomunikowany z autostradą A4. Lokalizacja: bogusławice to wieś położona na terenie gminy Siechnice pomiędzy Świętą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bogusławice,dolnośląskie

137 437 zł947,84 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działki W bogusławicach (gm. Oleśnica) * Zapraszam się do zapoznania się z ofertą dotyczącą 9 działek w Bogusławicach. Znakomita cena: 165,00 zł/m2 Działki są objęte planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

1 120 000 zł199 m² 5 628,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym tarasem w pobliżu Oleśnicy. Nieruchomość została wybudowana w 2008 roku wraz z przydomową oczyszczalnią ścieków. Ściany z gazobetonu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

290 000 zł3 218 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyszogród na pograniczu Z bogusławicami/ spokojna okolica/ działka oddalona od głównej ulicy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3218 m2 o płaskiej równej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +2 km

1 699 000 zł14 255 m² 119,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę rolną riiia/riva o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +3 km

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z pierwszej połowy XIX wieku, położone bezpośrednio w rynku w Oleśnicy. Budynek objęty ochroną konserwatora zabytków, po.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

1 353 000 zł189 m² 7 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o wysokim standardzie gotowy do zamieszkania. To propozycja dla osób ceniących solidność wykonania, komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

399 000 zł61,20 m² 6 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

61,20 m | 17,20 m piwnica | 3,2 m wysokości | Miejskie co * Oleśnica ul. 11 Listopada * Cena: 399 000 zł * II piętro | kamienica * 61,20 m + 17,20 m piwnica * Strych suszarnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do klientów gotówkowych Oleśnica sprzedaż udziału 1/4, 4 pokojowe mieszkanie 62 m w 4 lokalowej kamienicy. Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

165,5 m | willa poniemiecka | 2 poziomy | ogród | garaż | bezczynszowe Oleśnica, ul. Chopina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 165,5 m , stanowiąca część.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

1 000 000 zł120 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący, pięciopokojowy z dwoma balkonami, garażem i piwnicą. Nieruchomość o świetnej lokalizacji - tzw.ślepa ulica, na osiedlu domków jednorodzinnych, na Ratajach. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bogusławice +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,wielkopolskie

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 125 m2, położony na dużej działce o powierzchni 3026 m2 w miejscowości Bogusławice w gminie Babiak. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

1 300 000 zł181 m² 7 177,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bogusławice,dolnośląskie

164 999 zł999 m² 165,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki budowlanej w Bogusławicach (gm. Oleśnica). Nieruchomość ma powierzchnię 999 m2. Działka mieści w niezwykle przyjemnej lokalizacji. Zaledwie 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

744 000 zł22 200 m² 33,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości, położonej w miejscowości Bogusławice Opis nieruchomości: działka nr 86, o pow. 2,2200 ha , posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,mazowieckie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w cichej, malowniczej miejscowości Bogusławice w gminie Płońsk. Położenie: obręb: 0002 - Bogusławice, gmina: płońsk, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

210 000 zł2 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona około 3 Km od Oleśnicy, w Bogusławicach. Dojazd do działki drogą asfaltową a dalej gminną drogą szutrową. Teren płaski, kształt prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bogusławice

Bogusławice,świętokrzyskie

249 000 zł48 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 48,50 m 2 na 1p /4 z garażem w miejscowości Bogusławice gmina Sadowie. Nieruchomość bardzo ładnie położona, około 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

949 000 zł193 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 124,98 m , zlokalizowany w malowniczej wsi Bogusławice, w gminie Oleśnica na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

950 000 zł402 m² 2 363,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu bliźniaka, usytuowanego w malowniczej miejscowości Bogusławice, w pobliżu Oleśnicy. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

870 000 zł263 m² 3 307,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o pow. użytkowej 263 m2 zlokalizowana w Bogusławicach. Parter 160 m2: salon z jadalnią, kuchnia, sypialnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

165 000 zł850 m² 194,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bogusławicach z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia budowy. Pięknie położona, pełna słońca z dwoma drogami dojazdowymi i niewielką liczbą sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolonia

Bogusławice,śląskie

59 000 zł2 900 m² 20,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 2900 m2 znajdującą się w Kolonia Bogusławice, gmina Kruszyna koło Częstochowy. Lokalizacja: kolonia Bogusławice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

160 000 zł1 066 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka pod Twój wymarzony dom Bogusławice / Oleśnica Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość położenie z dala od głównej jezdni Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

150 000 zł1 050 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

**** Oferta tylko w Home Brand! **** Działka jest zdecydowanie wyjątkowa, głównie ze względu na swoje atrakcyjne położenie. w miejscowości Bogusławice! Posiadamy na sprzedaż w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bogusławice

Bogusławice,wielkopolskie

149 000 zł48 m² 3 079 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupna mieszkanie o pow. 48,4m2, w spokojnej okolicy blisko lasów - Bogusławice gm. Mycielin pow. kaliski. Usytuowane w bloku na 2 piętrze, składające się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

150 000 zł1 050 m² 142,86 zł/m²

 

 

 

Bogusławice,dolnośląskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Przedstawiam przepiękny dom wolnostojący z basenem w gratisie i fotowoltaiką o mocy 5,6kw. Usytuowany na działce o powierzchni 1350m2, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam piękną działkę budowlaną w kształcie kwadrata w miejscowości Bogusławice, dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka uzbrojona. Teren znajduje się na małym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

779 000 zł232 m² 3 357,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Dom w spokojnej okolicy, na działce o sporym potencjale aranżacyjnym. Dobry dojazd do Wrocławia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

865 000 zł200 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Przedstawiam przepiękny dom wolnostojący z basenem w gratisie i fotowoltaiką o mocy ponad 5kw. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

145 000 zł1 450 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bogusławice -gmina Siechnice. Do sprzedanie 4 działki od 1450 mkw, 1490mkw, 1580 mkw, 1590 mkw. Działki mniejsze , dwie - maja już wylane fundamenty. Cena 150 000 zł Działki większe dwie -kazda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

250 000 zł3 070 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bogusławice gmina Siechnice Do sprzedaży trzy działki / nie leżą koło siebie/ w Bogusławicach. Na każdej dziłce jest już prąd, woda na granicy działki. Do działki - droga utwardzona. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Bogusławice,śląskie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Bogusławicach przy ulicy Rolniczej 30, zaledwie ok. 12 min od Częstochowy. Nieruchomość obejmuje działkę opisaną nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

85 000 zł1 312 m² 64,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana O powierzchni 1312 M2. Atrakcyjna działka budowlana gotowa od zaraz! o powierzchni 1312 m2 w miejscowości Bogusławice tylko 5 km z Oleśnicy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij